Jesienna wishlista

Od kilku dni czyszczę nasze mieszkanie. Przyświeca mi idea "im mniej tym lepiej" i "tylko potrzebne rzeczy". Tym sposobem codziennie "mieszkanie jest lżejsze o kilka kilogramów".  Czuję się przytłoczona ilością rzeczy wokół i czuję, że muszę oczyścić naszą przestrzeń. 

Szafy z ubraniami zostawiam na koniec, tu zawsze mam największy dylemat: zostawić czy wyrzucić, jednak chyba nadszedł ten czas i połowa mojej szafy zostanie eksmitowana. 

Marzy mi się reorganizacja szafy, ale z wiekiem robię się coraz bardziej oszczędna. Jeśli jednak wybiorę się na zakupy będę polować na rzeczy z poniższej listy. Nic szczególnego, klasyka. 


1. Sportowe buty. Adidas Stan Smith lub klasyczne Super Star - przez ostatnie lata byłam wierna butom sportowym Reebok Clasic z uwagi na ich bardzo zgrabną formę, wygodę i praktycznie niezniszczalność. Ewentualnie rozważam też zakup takiego modelu właśnie marki Reebok. 2. Brązowy płaszcz z wiązanym paskiem np. jak ten z H&M. Klasyka, która fajnie będzie wyglądać zarówno ze sportowymi butami jak i szpilkami. Chodzi mi po głownie też szary kolor płaszcza. Chciałabym, by miał krój jak ze zdjęcia i wiązanie w talii. 3. Spódnice. Jeszcze dwa lata temu nie miałam żadnej spódnicy w szafie. Powoli się to zmienia. Mam ochotę na czarną spódnicę z ekoskóry np. taką jak ta ze zdjęcia firmy Esprit.4. Biała koszula, białe t-shirty.  Tego nigdy nie jest za wiele w szafie. Chcesz poczuć się wyjątkowo? Załóż białą koszulę? To naprawdę działa. 5. Czerwona torebka. Szukam już od dłuższego czasu i nie znalazłam jeszcze takiej, którą chciałabym kupić. Ta ze zdjęcia firmy Guess jest fajna, ale mogłaby być trochę większa. Myślę, że taka czerwona plama koloru ciekawie będzie wyglądać na tle naturalnych kolorów pozostałych części garderoby. 6. Czarny golf.  Ten ze zdjęcia poniżej pochodzi z H&M. Szary i kremowy również jest na liście. 


Brak komentarzy

Publikowanie komentarza