ZARA vs HERMES

Pomiędzy przygotowaniem umów i załatwianiem bieżących spraw biurowych znalazłam dzisiaj chwilę na filiżankę kawy i spotkanie z Wami na blogu. Praca pracą, dzieci dziećmi a na modowe smaczki też znajdzie się miejsce - dlatego dzisiaj będzie o butach. Jakiś czas temu w oko wpadły mi pewne klapki. Najpierw gdzieś na jednym z modowych blogów, później na instagramie i znów na instagramie i znów na blogu i znów... Skórzane, brązowe z charakterstycznym dla marki Hermes H. Początkowo pomyślałam sobie „raczej nie dla mnie”, ale z czasem zmieniłam zdanie. Wiedziałam, że nie jestem tak bardzo szalona, by wydać tyle pieniędzy na skórzane klapki, które posłużą mi tylko kilka miesięcy w roku. Przeszukałam internet i znalazłam buty w podobnym stylu w sklepie ZARA.Luksusowe klapki Hermes Oran i ich odpowiedniki - klapki ze sklepu ZARA.


Ten model z ZARY możecie też kupić w kolorze czerwonym lub żółtym. Ja zamówiłam klasyczne, brązowe. Przyszły tydzień temu - na żywo prezentują się naprawdę fajnie, są wygodne i bardzo kobiece. Tak bardzo je polubiłam, że zamierzam zamówić kolejną parę, być może w kolorze. 


7 komentarzy

 1. paskudy,jak dla starej baby.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem te z Zary są nawet ładniejsze. Nie gonię zbytnio za modą, ale wiem, że jeśli chcemy znaleźć coś podobnego do tego co spodobało nam się na wybiegu czy u projektanta, to Zara jest do tego najlepszym miejscem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te z zary są mega wygodnę i pasują do wielu stylizacji

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak z rozmiarówka tych klapek? Bo właśnie chciałam zamowic i się zastanawiam ,czy wziąć swój normalny rozmiar czy O rozmiar większe, jak to często bywa przy klapkach 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. kocham te klapki z zary i ubieram je do wszystkiego :D

  OdpowiedzUsuń