Bracia

1 kwietnia 2016 roku nasza rodzina powiększyła się o jeszcze jedną małą istotkę do kochania. Borys jest już z nami, a Emil uczy się roli starszego brata. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży w Borysem, Emil miał 15 miesięcy. 9 miesięcy trwało wieczność a teraz z perspektywy czasu ten okres wydaje się być tylko chwilą. Jestem mamą wspaniałej dwójki i czasem w ciągu dnia uśmiecham się sama do siebie. Tak, to największe szczęście! Borys 
01/04/2016 
14 komentarzy

 1. Pamiętam kiedy pochwaliłaś się nam Emilem, mam wrażenie jakby to było wczoraj. Gratuluję pięknych synów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Mam podobne odczucia czas pędzi nieubłaganie.

   Usuń
 2. Ogromne gratulacje!:) Do końca utrzymałaś ten fakt w tajemnicy;) Może podzielisz się trochę tym jak to jest? Czy Emil dobrze przyjął brata w domu? Jak sobie radzisz? Jestem bardzo ciekawa, bo jestem w 6 mies. drugiej ciąży, z drugim synkiem, między nimi będzie 22 miesiące różnicy, czyli podobnie jak u Ciebie. Tak planowałam i cieszę się bardzo, ale mam dni kiedy wpadam w panikę, że nie dam sobie rady. Jeszcze raz gratulacje i dużo zdrowia dla Waszej rodziny:)

  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Postaram się w wolnej chwili napisać choć trochę o naszych pierwszych tygodniach razem we 4. Też się nadal boję jak to będzie, ale z dnia na dzień czuję się coraz pewniej w nowej roli ;) To wszystko przychodzi naturalnie samo - chodzi mi o emocje, uczucia strachu i radości... chyba wiesz co mam na myśli ;)

   Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 3. Serdeczne gratulacje!!!
  Bardzo bardzo chciałabym usłyszeć i czytać jak to jest być mamą dwóch chłopców!!
  Podziel się proszę i dziel na bieżąco swoimi odczuciami. W sierpniu do naszej rodziny dołaczy mały chłopczyk a nasz Ignacy stanie się starszym bratem. Różnica pomiędzy nimi będzie wynosiła 22 miesiące - tak więc BARDZO chętnie będę Ciebie podglądać i czekać na wszelkie rady i opinie:)

  Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisałam własnie ogromnie długi komentarz i mi go wcięło!
  Serdeczne gratulacje dla Was !!!Cudownie :) Proszę pisz i dziel się z nami swoimi oczuciami, refleksjami i radami - jak to jest być mamą dwóch chłopców!!
  W sierpniu do naszej rodziny dołączy mały chłopiec i tym samym nasz Ignacy stanie się starszym bratem!! Bedzie między nimi 22 miesiące róznicy :)

  Dlaczego okres ciąży wspominasz jako wieczność?

  Trzymam kciuki za Emila i jego misję jako Starszego Brata :)

  Uściski
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Postaram się co nieco napisać ; ) W czasie tej jak i poprzedniej ciąży bardzo musiałam na siebie uważać, nie mogłam się schylać, podnosić nic ciężkiego, bardzo na siebie uważać itp. prawie całe ciąże przesiedziałam w domu, mało wychodziłam - chyba troszkę jaśniej teraz napisałam :)

   Usuń
 5. jej... cąły czas myslalam ze Emil malutki... a nie chwaliłaś się, że jesteś w 2. ciąży!!! Pozdrawiam i zdrowia dla chłopaków :)

  A mamie duużo snu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne GRATULACJE

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje. Sama jestem mamą dwójki chłopców. Między moimi jest jedynie rok i 3 dni różnicy. Obecnie jeden ma 15 miesięcy a drugi 3. Pracy przy takich maluchach jest wiele, ale za to jakie to szczęście. Pozdrawiam ciepło i łączę się z Tobą zarówno w tych trudnych jak i radosnych chwilach :-)
  Agata, mama Mieszka i Huga

  OdpowiedzUsuń