NIVEA BABY - krem na każdą pogodę. Ulubiony.

Nasz ulubiony krem na wietrzną i mroźną pogodę. Nasz, bo oprócz Emila stosujemy go czasem i my, rodzice. Nivea Baby, Krem na każdą pogodę chroni wrażliwą skórę dziecka przed mrozem, chłodem i wiatrem.  Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka i pantenolem nie tylko skutecznie chroni skórę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ale redukuje zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia. Nie zawiera wody. Łatwo się rozprowadza i pozostawia na skórze warstwę ochronną. 

To już nasza druga tubeczka tego kosmetyku, a  odkryłam go dzięki Anicie z bloga Sroka o, gdy szukałam kosmetyku ochronnego na zimę bez szkodliwych składników. Jedynym minusem może być to, że krem nie zawiera filtrów UVA/UVB, chroniących przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Na bardzo słoneczne dni spędzone na świeżym powietrzu muszę jeszcze znaleźć odpowiedni krem z filtrem. 


Krem jest biały, tłusty, ale bardzo szybko się wchłania, skóra po chwili przestaje być lepka i się nie świeci. Nie zostawia białej warstwy i pięknie pachnie. Kosztuje kilkanaście złotych i jest bardzo wydajny. Polecam! Polecam! Polecam! 


2 komentarze

  1. Bardzo fajny krem, miałam go kiedyś, kupując go pomyślałam, że skoro jest przeznaczony dla dzieci, to osobie dorosłej na pewno nie zaszkodzi :)

    OdpowiedzUsuń