Nowe życie
To już ponad 4 miesiące. 4 miesiące nowego życia. Życia, którego uczę się na nowo. Cieszę się na każdy nowy dzień, który spędzimy razem, tęsknię też za tymi, które już minęły. Niby każdy był taki sam - bardzo podobny - a jednak inny. Magiczny. Mój mały chłopiec z noworodka zmienia się w niemowlaka i obserwowanie tych zmian to jeden z piękniejszych cudów jakiego przyszło mi doświadczać. 

Reasumując... uwielbiam tego maluszka:)7 komentarzy

 1. Piękny :) Pamiętam jak moja córeczka była taka malutka. Widzieć każdego dnia jak się uczy, rozwija, uśmiecha to jest najpiękniejsze co może doświadczyć matka.
  Zapraszam do siebie www.aktywna-mama.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój Skarb też już ma prawie 4 miesiące. Ciąża i macierzyństwo to najpiękniejsze co może się kobiecie przytrafić w życiu. Chociaż nie zawsze jest kolorowo. Godzina o której to piszę (4nad ranem) o tym świadczy ! Wszystkiego dobrego dla Was !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nienawidzę ciąży. Kocham swoje dziecko, ale ciąża to było najgorsze co mogło się wydarzyć.
   Magda

   Usuń
 3. Jak nie uwielbiać takie cudo?! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli majowy chłopak :) Jak moja Majcia :)
  Cieplutko pozdrawiamy i życzymy samych magicznych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Za "moich czasów" urlop macierzyński trwał chyba 18 tygodni, zostawiłam więc w domu takiego maluszka i wróciłam do pracy. Zazdroszczę teraz tego rocznego urlopu. Ciesz się dzieckiem, zwłaszcza teraz kiedy zmienia się z dnia na dzień. Fajny okres. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. już niedługo i ja będę tak obserwować moje maleństwo. Nie mogę się doczekać tych pięknych chwil :)

  OdpowiedzUsuń