KOBIECOŚĆ

Jeśli miałabym wskazać czym jest kobiecość, bez wahania wskazałabym właśnie je. Kinga Rusin, Katarzyna Niezgoda i Beata Tadla. Piękne, eleganckie, inteligentne. Każdą z nich lubię za coś innego. Kingę Rusin za optymizm, naturalność i przedsiębiorczość. Beatę Tadlę za profesjonalizm, piękny język i klasę. Katarzynę Niezgodę za elegancję i biznesowe osiągnięcia. Wszystkie na swój sposób pokazują, czym jest kobiecość i to jest bardzo hot!

23 komentarze

 1. Uwielbiam styl Beaty Tadli i Kingi Rusin ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kinga Rusin naturalna? Jeju... to jedna z najbardziej sztucznych twarzy w całej telewizji, jest infantylna do bólu :) Jeśli to jest definicja kobiecości to brrr...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pomyślałabym o żadnej z nich w takich kategoriach

  OdpowiedzUsuń
 4. z pośród wymienionych dla mnie kobieca jest tylko Tadla. A ogólnie miażdżyła Nigella Lawson, dopóki nie schudła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Anią. Nr 1 to Nigella. Kindze niestety chyba daleko do kobiecości. Nie chodzi tu o wygląd, a o brak godności. Jak można publicznie mówić, że zmuszała się do seksu z mężem. Moim zdaniem to uwłacza wszystkim kobietom...

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Katarzyną Niezgodą to już przesadziłaś. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnia Pani jeszcze jeszcze, ale dwie pierwsze to dla mnie nietrafiony wybór. Brr, nigdy nie chciałabym się na nich wzorować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie wszystkim trzem Panią brakuje niestety klasy i kobiecości. Pani Tadla wciąż ma problem z dobieraniem garderoby. Może dobra z niej dziennikarka, ale stylu bym jej nie pozazdrościła. Rusin? też mnie nie przekonuje. Taka ciocia dobra rada...

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieje, że nie urażę Ciebie swoją wypowiedzią ale zgadzam sie z poprzedniczkami, że Kinga Rusin nie jest naturalna. Jest zakłamana, brak jej dystansu do samej siebie. Apogeum jej braku godności to wydanie książki o jej małżeństwie. Takich rzeczy nie powinno sie upubliczniać, tym bardziej że książka tak naprawde nie ma na celu ukazania jej uczuć tylko oczernienie Tomasza Lisa oraz pokazanie Kingi Rusin w roli ofiary. Nie podważam jej "talentu" do robienia interesów, tylko nie ukrywajmy, że osobie znanej z telewizji tym bardziej takiej gdzie jest jej wszędzie pełno tzn. jest na wszystkich wydarzeniach,imprezach, we wszystkich mediach, gdzie sama kreuję siebie na wielką bizneswomen, takiej osobie jest o wiele łatwiej niż osobie nikomu nieznanej odnieść sukces.
  Co do Katarzyny Niezgody to sie z Tobą zgodze, że jest osobą, ktorą można stawiać za wzór kobiety sukcesu, poniewaz odniosła bardzo duży sukces jeszcze będąc osobą anonimową tzn. osobą, nie znaną w mediach. Taka osoba faktycznie zasługuje na uznanie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. dla mnie uosobieniem kobiecości jest dr Irena Eris i Bożena Batycka pod względem urody, siły i przedsiębiorczości. jestem również za Panią Kasią Niezgodą. i szczerze.... to jakoś ciężko mi wybrać więcej kobiet z Polski, które nie byłyby "gwiazdkami" tylko naprawę coś sobą reprezentowały. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Również lubię Katarzyną Niezgodę. Mimo swojej tuszy świetnie się ubiera, pokazuje, że kobiety w rozmiarze XXL mogą byc eleganckie i seksowne:)
  Podoba mi się to,że nie jest podatna na afery showbiznesowe :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi się najbardziej podoba, że wrócił stary szablon :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeżeli chodzi o p. Niezgodę, to nie podzielam Twojej opinii, ponieważ jej udział w aferze korupcyjnej w Banku BPH nie stawia jej w pozytywnym świetle. Byc może nie była winna, ale sprawa się dotąd nie wyjaśniła. Jako dyrektor marki Deni Cler, również mnie nie przekonuje, bo na pewno nie można jej odmówic talentu do robienia interesów, ale nie oszukujmy się...zajmując wysokie stanowisko wyrabia się kontakty, znajomości, a o kolejne wysokie stanowisko wtedy nie trudno. Kinga Rusin...eh, sztuczna do bólu, fałszywa, zarozumiała - tak ją odbieram. Beata Tadla choc czasami ma problem z odpowiednim dobraniem garderoby, wydaje się byc bardzo sympatyczną i miła osobą, szczerą i pracowitą. Takie są moje opinie względem tych pań.

  OdpowiedzUsuń
 14. nie pomyślałabym o nich w ten sposób.

  OdpowiedzUsuń
 15. ja również jak poprzedniczki o żadnej z tych kobiet nie pomyślałabym w kontekście kobiecości. Taka jest dla mnie Grażyna Szapołowska na przykład- niewymuszona elegancja i kobiecość; oczywiście Nigella Lawson. Z polskiej sceny jeszcze Magdalena Walach- elegancja, kobiecość i klasa. Ale absolutnie nie Rusin i nie Tadla.

  OdpowiedzUsuń
 16. Niezgoda?? zarty sobie robisz?? popierasz afery korupcyjne i inne wałki?? bez komentarza

  OdpowiedzUsuń
 17. Żadna z nich nie jest dla mnie wzorem kobiecości. Beatę Tadlę bardzo lubię jako prezenterkę - świetnie do tej roli pasuje. O Niezgodzie nie wiem nic, poza tym, że jest czyjąś tam żoną. A Rusin organicznie nie trawię i irytuje mnie to, jak wiele jej w mediach. Niedługo z lodówki wyskoczy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Niestety, ale mnie też nie przekonują te Panie.
  Rusin - sztuczna do granic możliwości, na dodatek nosi prawdziwe futra. Niezgoda - piękną bym jej nie nazwała. Ma nadwagę i to dużą. W ubraniach wygląda jeszcze jako tako, ale bez, nie chcę wiedzieć.
  Tadly - nie znam, więc się nie wypowiem.
  Jeśli miałabym wybrać trzy kobiety które są uosobieniem kobiecości to na pewno Grażyna Torbicka, Kayah, Irena Eris, Kwaśniewska..jest ich wiele więcej, ale teraz nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 19. Pani Katarzyna Niezgoda ?????PO takiej aferze korupcyjnej ty ja podziwiasz za swietne poruszanie sie w biznesie???:)no fakt trzeba przyznac ustawiła sie kobieta pytanie tylko ile w tym uczciwosci a ile zwyklego kretactwa???Jesli chodzi o elegancje zgodze sie, poniewaz mimo swojej tuszy potrafi ubrac sie z klasa i ma wyczucie stylu ale z tm biznesem to niewiem czy smiac sie czy płakac.

  OdpowiedzUsuń
 20. Rusin?Nie chce wiedzieć dlaczego ja wybrałaś. liczysz na więcej balsamow lub wspolprace? ucierasz sciezki? cwane jednak czy szczere

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli kobiecość dla Ciebie to...
  1. pani z telewizji, która dostała się tam dzięki rodzinie - napompowane siłownią ręce, botoks w każdej zmarszczce, zarabianie na mieszaniu z błotem byłego męża i pseudonaturalnych kosmetykach...
  2. Pączek - stanowiska po znajomości w bez doświadczenia skokami z HRu do banku z banku do mody w oparach skandalu szkoleń prowadzonych przez partnera życiowego, którego zachowanie poddaje w wątpliwość ich "związek"
  3. kolejna pani z telewizji, która jako jedyna doszła do tego co ma ciężką pracą, jednak do ogólnopolskiego symbolu kobiecości chyba jej jednak daleko...

  Cóż, jak większość poprzedniczek niezbyt pozytywnie zaskoczyła mnie Twoja kobieca trójca, biorąc pod uwagę wpisy na tym blogu... Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 22. o matko w jednym wpisie niezgoda i hot to az sie kloci ze soba.

  OdpowiedzUsuń
 23. Niezgoda może sobie jakoś radzi w kwestii ubierania się i biznesu ale wysokiej pozycji ot tak sobie nie osiągnęła. Przecież z poprzedniej pracy wyrzucili ją za oszustwa, nie będę tłumaczyć szczegółów ale jej ukochany też był zamieszany w jej afery... ech chciwość.

  OdpowiedzUsuń