WORKING GIRL

Praca jest przyjemna. Ale czasem zadaję sobie pytanie czy w takiej dawce również. Dziś mam za sobą prawie 14 godzinny dzień pracy, w tym ciągłe spotkania z ludzmi, praca przy komputerze i burza mózgów. Dobrze, że wszystko w umiarkowowanie przyjemnej atmosferze :) z lekką dawką adrenaliny. Po takim dniu najczęściej gdy wracam do domu mam jeszcze mnóstwo energi i mogłabym jeszcze sporo zrobic. Jednak staram się wystopować, nie obciążać się w jeszcze większym stopniu. W końcu jutro kolejny dzień ptracy. Dodatkowo pracuję nad wlasnym projektem i tak napradwę zastanawiam się czasem kiedy ja to wszystko robię! Praca może być niesamowitym motorem napędowym, ważne jednak by w tym całym pędzie potrafić wyznaczyć sobie granice i znaleźć czas na relaks.

Wieczorna regenaracja przy pysznych lodach truskawkowych i ciekawie zapowiadającym się wywiadzie z Joalntą Kwaśniewską na temat stylu.

8 komentarzy

 1. lubię dni, kiedy w pracy dużo się dzieje, a ja wychodzę z satysfakcją, że ogarnęłam to wszystko ;) wczoraj miałam taki dzień, zleciał szybko, a jednocześnie dużo drobiazgowych spraw załatwiłam

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam podobne dni, ale póki co na uczelni. Dużo biegania, indywidualne projekty, pisanie pracy dyplomowej... męczące, ale jednocześnie napędzające i dające dużo satysfakcji ;-)

  a mój relaks? wieczorny spacer z psem, a potem słaba kawka z mlekiem i kiwi polane jogurtem truskawkowym :-)

  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. dlatego bez watpienia podziwiam kobiety pracujace ;-) mam nadzieje, ze za kilka lat bede rowniez 'jedna z was'!!:

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja także lubię sobie zjeść lody wieczorami. U mnie póki co nie ma się za bardzo z czego regenerować, bo to dopiero 6 klasa. : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Musisz być po prostu dobrze zorganizowana :))
  Ale bym zjadła takie lody...

  OdpowiedzUsuń
 6. 14 godzin pracować - podziwiam ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. mmm też bym zjadła lody podzielisz się ;)) masz naprawdę ciekawy blog zapraszam cię do mnie http://juliax96-makijaeporadyrecenzje.blogspot.com/ pozdrawiam ;)))

  OdpowiedzUsuń
 8. narobiłaś mi smaka na lody:) szkoda tylko, że jestem chora-.-

  OdpowiedzUsuń